Okres Zwykły

Logowanie

Zaloguj się, jeśli masz u nas swoje konto:

Nie pamiętam hasła

Gościmy

Do obejrzenia

Galeria zdjęć

Podgląd naszej galerii

20110127_1689993600_2011_01_26-025.jpg
Strona główna
Ogłoszenia X Niedzieli Zwykłej - 10 czerwca 2018 r.


Nabożeństwa Czerwcowe są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej około godz. 18.30 zaś w niedziele są o godz. 17.30.

W czwartek od godz. 16.00 adoracja i o godz.18.00 Msza św. o uzdrowienia i uwolnienia od udręczeń szatańskich z modlitwą egzorcystyczną.

W sobotę o godz. 17.15 będzie Różaniec włączony w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za naszą Ojczyznę. Po różańcu litania do Serca Pana Jezusa.

Są wolne intencje mszalne w najbliższych dniach. Można je zamawiać w zakrystii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” na str. 20 wspomnienia ostatniego szkolnego kolegi Karola Wojtyły. Na str. 12 o tym, że ks. Dolindo przemawia do nas bardzo mocno swoją postawą wewnętrznej radości w przeciwnościach. Oznacza to, że znalazł on prawdziwe oparcie w miłości Boga. W tygodniku „Gość Niedzielny” o tym, że jeśli dopominamy się o poszanowanie dla środowiska przyrodniczego, to tym bardziej musimy chronić naturalne środowisko człowieka, czyli rodzinę. Na str. 66 o słynnym malarzu Salvatorze Dali, który po wojnie przeżył nawrócenie i stał się gorliwym katolikiem. W tygodniku „Idziemy” na str. 8 tekst pt. „Komu przeszkadza krzyż” w przestrzeni publicznej. Na str. 38 „Cóż to jest prawda?” - czyli o tym, dlaczego wielu nie przeszkadza, że tzw. elity oszukują. Jest nadal pismo „Miłujcie się” oraz czerwcowe pisma dla dzieci.

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.