Okres Zwykły

Logowanie

Zaloguj się, jeśli masz u nas swoje konto:

Nie pamiętam hasła

Gościmy

Do obejrzenia

Galeria zdjęć

Podgląd naszej galerii

20160516_1817695376_sdm_rzym_2000-4.jpg
Strona główna
Ogłoszenia w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 13 maja 2018 r.


Nabożeństwa Majowe z rozważaniami Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego pt. „Maryjne drogi do wolności” są codziennie o godz. 17.30.

Dziś o godz. 11.45 Msza św. i spotkanie przed rocznicą I Komunii. Rocznica będzie w niedzielę 27 maja o godz. 13.00.

W czwartek od godz. 16.00 adoracja i o godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienia i o uwolnienia od udręczeń szatańskich z modlitwą egzorcystyczną.

W najbliższą sobotę w naszej świątyni będzie I Komunia dla grup parafialnych.

W sobotę o godz. 17.00 będzie Różaniec włączony w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za naszą Ojczyznę.

Są wolne intencje mszalne na najbliższe dni. Można je zamawiać po Mszy w zakrystii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku ‚„Niedziela” na str. 12 o dzisiejszej 37 rocznicy zamachu na papieża Jana Pawła II - mówi jeden z głównych świadków tego dramatycznego wydarzenia. Na str. 25 rozważanie „Czy znów św. Andrzej Bobola uratuje ojczyznę?” o tym, że obecnie mamy do czynienia z nawałą kłamliwych oskarżeń wobec Polski i Kościoła w ojczyźnie naszej. W walce o katolickie oblicze Polski i dobre imię naszej Ojczyzny Bóg daje nam pomoc w św. Andrzeju Boboli. W tygodniku „Gość Niedzielny” na str. 15 o wniebowstąpieniu Pana Jezusa o tym, że niebo to „Ktoś” a nie „coś”. Na str. 24 o dzieciach, które żyją zdrowe, choć nie dawano im szans na przeżycie. W tygodniku „Idziemy” na str. 3 tekst pt. „Wiek po Fatimie” o tym, że Europa nie uwolniła się od marksizmu i komunizmu i jakie to ma skutki dla Polski i dla Kościoła? Na str. 12 tekst pt. „Plucie na Polskę” o tym, dokąd może nas doprowadzić kampania przeciwko Polsce rozpętana w USA? Jest nadal pismo „Miłujcie się” z rozważaniami: „Prawdziwość faktu zmartwychwstania”, „Czym różni się wiara żydowska od chrześcijańskiej”, „Uzdrowienie w godzinie miłosierdzia Bożego”, „Wywoływanie duchów - zerwaniem więzi z Bogiem”. Są także pisma dla dzieci na okres wielkanocny i na maj.

Zmarł były organista naszej parafii ś.p. Grzegorz Olchowicz. Organistą był od 1978 r. do 2016 r. Pogrzeb będzie w naszej świątyni jutro - 14 maja o godz. 13.00. Módlmy się w jego intencji.

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.