Okres Zwykły

Logowanie

Zaloguj się, jeśli masz u nas swoje konto:

Nie pamiętam hasła

Gościmy

Do obejrzenia

Galeria zdjęć

Podgląd naszej galerii

20110127_1229670175_2011_01_26-042.jpg
Strona główna
Ogłoszenia IV Niedzieli Wielkiego Postu - 11 marca 2018 r.


Dziś nabożeństwo „Gorzkich Żali” z nauką o męce Pana Jezusa będzie o godz. 17.00.

W czwartek od godz. 16:00 adoracja i o godz. 18:00 Msza św. o uzdrowienia i uwolnienia od udręczeń i zniewoleń szatańskich z modlitwą egzorcystyczną.

W czwartek, 15 marca, o godz. 19.00 w kinie „Elektronik” - ul. Gen. Zajączka 7 - odbędzie się premiera filmu pt. „Lawina” o wymordowaniu przez NKWD/UB oddziału polskiego podziemia w 1946 r. Po filmie odbędzie się spotkanie z prof. Krzysztofem Szwagrzykiem. Wstęp wolny.

W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” jest o godz. 17:15.

W sobotę o godz. 17:15 będzie Różaniec włączony w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za naszą Ojczyznę.

Są wolne intencje mszalne na najbliższe dni. Można je zamawiać po Mszy św. w zakrystii.

• Caritas Polska przygotowała na stoły wielkanocne świece paschalne, które nabywając wspieramy wiele dzieł dobroczynnych prowadzonych przez Caritas w naszej Ojczyźnie i w świecie. Świece rozprowadzamy po 10 zł. Kto ofiaruje więcej włączy się również w przygotowanie paczek świątecznych dla osób chorych i potrzebujących z naszej parafii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” na str. 22 o Ojcu Pio, którego śladami będzie pielgrzymował 17 marca papież Franciszek. Na str. 10 o niezłomnej wierze Żołnierzy Niezłomnych, którzy walczyli o wolność Polski, byli więc rycerzami sprawy najsłuszniejszej. Gdy brakowało nadziei wobec przemocy komunistów, ich orężem była wiara, która była najszlachetniejszej próby. W tygodniku „Idziemy” na str. 20 jezuita ojciec Dariusz Kowalczyk w rozważaniu pt. „Przyszedłem pana nawracać” - pyta, czy Kościół powinien ukrywać, że jego pierwszą misją jest wzywanie ludzi do nawrócenia. Na str. 16 o tym, co tak naprawdę stało się w marcu 1968 roku i czy Polacy walczący o wolność swej Ojczyzny z nieludzkim systemem komunistycznym powinni za to przepraszać. W tygodniku „Gość Niedzielny” na str. 20 Wielki Post ze św. ojcem Pio. Na str. 16 o tym, że ograniczając handel w niedziele, robimy krok w stronę dojrzałej cywilizacji - niezależnie od tego, co mówią na ten temat tabelki i wykres sceptyków. Jest nadto pismo ewangelizacyjne na Wielki Post „Miłujcie się” oraz nowe wydanie pism dla dzieci na Wielki Post.

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.