Okres Zwykły

Logowanie

Zaloguj się, jeśli masz u nas swoje konto:

Nie pamiętam hasła

Gościmy

Do obejrzenia

Galeria zdjęć

Podgląd naszej galerii

zimowa_wycieczka46_20130304_1160683052.jpg
Strona główna
Ogłoszenia Niedzieli Chrztu Pańskiego - 7 stycznia 2018 r.


Serdecznie zapraszamy na nasz „Opłatek Parafialny” wszystkie osoby z naszej parafii, wszystkie grupy parafialne i wszystkich, którzy gościnnie nawiedzają naszą świątynię Dzieciątka Jezus. To spotkanie opłatkowe odbędzie się w tę niedzielę, 7 stycznia 2018 roku o godz. 16.00. Rozpocznie je koncert kolęd naszego chóru parafialnego.

Dziś także, o godz. 11.45 Msza św. i spotkanie przed I Komunią św. dla grupy parafialnej oraz o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie przed bierzmowaniem.

W czwartek od godz.16.00 adoracja i o godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienia i uwolnienia od udręczeń i zniewoleń szatańskich z modlitwą egzorcystyczną.

W sobotę o godz. 17.15 będzie Różaniec włączony w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za naszą Ojczyznę.

Są wolne intencje mszalne na najbliższe dni. Można je zamawiać po Mszy św. w zakrystii.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Niedziela” w dodatku warszawskim wspomnienie pt. „Biskup nie dla zaszczytów” - 25 XII 2017 r. zmarł biskup warszawski Stanisław Kędziora, który nigdy nie robił czegoś dla poklasku. Tak jak po cichu i z pokorą przeszedł przez swoje długie kapłańskie życie, tak samo po cichu zmarł - w opinii świętości. Na str. 34 tekst pt. „Medal od ministra dla 3-latka”, który uratował swoją mamę. W tygodniku „Idziemy” na str. 34 rozważanie pt. „Dlaczego Trzech Króli?” - o tym, co wiemy o mędrcach, którzy oddali pokłon Chrystusowi i dlaczego nazywamy ich królami? Na str. 16 rozważanie pt. „Człowiek wielu cnót” o bliskiej beatyfikacji Prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego, którego nie przez przypadek św. Jan Paweł II nazwał Prymasem Tysiąclecia. W tygodniku „Gość Niedzielny” na str. 4 o męczennikach 2017 roku - 0 misjonarzach katolickich, duchownych i świeckich - także z Polski, którzy zamęczeni zostali za głoszenie Ewangelii. Na str. 86 o tym, jak powstał największy na świecie bursztynowy ołtarz, poświęcony w Gdańsku 16 grudnia 2017 roku. Jest nadal pismo „Miłujcie się” - a w nim m.in. rozważania: „Bóg stał się prawdziwym człowiekiem”, „Przyjdź Dzieciątko Jezus”, „Pięć filarów dobrego narzeczeństwa” i „Odpowiedź na niektóre błędy reformacji”. Są również nowe - styczniowe wydania pism dla dzieci.

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.