Logowanie

Zaloguj się, jeśli masz u nas swoje konto:

Nie pamiętam hasła

Gościmy

Do obejrzenia

Galeria zdjęć

Podgląd naszej galerii

zimowa_wycieczka48_20130304_1310368158.jpg
Strona główna
Ogłoszenia XXIII Niedzieli Zwykłej - 10 września 2017 r.


Od obecnej niedzieli wracają Msze św. o godz. 11.45 i 13.00. W dni powszednie Msze św. są o godz. 7.00, 8.00 i wieczorem o godz. 18.00.

Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku rano od godz. 9.00 do godz. 11.00 oraz po południu od godz. 16.00 do godz. 17.30.

Dziś o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie przed bierzmowaniem dla grupy, która od roku przygotowuje się do przyjęcia tego sakramentu. W następną niedzielę zaś o godz. 18.00 pierwsze spotkanie przed bierzmowaniem dla gimnazjalistów z klas trzecich oraz tych uczniów szkół średnich, którzy dotychczas nie przystąpili do tego sakramentu.

W następną niedzielę o godz. 11.45 Msza św. i pierwsze spotkanie przed I Komunią dla grupy parafialnej, za dwa tygodnie zaś dla grupy ze Szkoły Muzycznej.

Spotkanie „Kręgu Biblijnego” będzie w środę o godz. 18.00 na sali przy ul. Mierosławskiego 6.

W czwartek od godz. 16.00 adoracja i o godz. 18.00 Msza św. o uzdrowienia i uwolnienia od udręczeń szatańskich z modlitwą egzorcystyczną.

W sobotę o godz. 17.15 będzie Różaniec włączony w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za naszą Ojczyznę.

Są wolne intencje mszalne na ten i na następne tygodnie września.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” na str. 4 o zbieraniu podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Zatrzymaj aborcję” oraz dlaczego mamy moralny obowiązek popierać ochronę dzieci od poczęcia, także chorych dzieci! Na str. 18 wywiad z abp Józefem Michalikiem o tym, gdzie jest granica, której nigdy nie można przekraczać w sporach politycznych. Na str. 9 profesor Papieskiego Uniwersytetu w Rzymie o Dariusz Kowalczyk pisze o nielicznych, ale bardzo nagłaśnianych księżach totalnej opozycji. W tygodniku „Niedziela” na str. 12 o strategii „świętej wojny” islamistów i naszej broni, którą jest pokuta i Różaniec. Na str. 49 wywiad z piłkarzem Łukaszem Piszczkiem, który jest ambasadorem akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. W tygodniku „Gość Niedzielny” o pielgrzymce papieża Franciszka do Kolumbii oraz tekst pt. „Upominać czy milczeć” o tym, jak reagować, gdy dorosłe już dziecko decyduje się żyć z tzw. partnerem bez ślubu lub przestaje chodzić do kościoła.

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.