Logowanie

Zaloguj się, jeśli masz u nas swoje konto:

Nie pamiętam hasła

Gościmy

Do obejrzenia

Galeria zdjęć

Podgląd naszej galerii

zimowa_wycieczka56_20130304_1485383060.jpg
Strona główna
Ogłoszenia w Święto Przemienienia Pańskiego - 6 VIII 2017 r.


• W sierpniu w naszej świątyni jest porządek wakacyjny
. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 11.45 oraz 13.00. W ich miejsce jest Msza św. o godz. 12.00 a w dni powszednie zaś, Msze św. są rano tylko o godz. 7.30 i wieczorem o godz. 18.00.

Kancelaria w okresie wakacyjnym jest czynna od poniedziałku do piątku tylko od godz. 16.00 do godz. 17.30.

W czwartek jak zawsze, zapraszamy od godz. 16.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu oraz na Mszę św. z modlitwą egzorcystyczną o godz. 18.00.

W sobotę o 17.15 Różaniec włączony w ogólnopolską Krucjatę Różańcową za naszą Ojczyznę.

• Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” artykuł „Żegnaj Charli” o 11-miesięcznym chłopcu który został odłączony od aparatury podtrzymującej życie, oraz „Boży Chlebek dla bożych dzieci” - o niepełnosprawnych intelektualnie dzieciach, które przychodzą do Chrystusa a także wzruszający artykuł „Urodzony z nadziei” - o Wandzie Lurie, która trafiona kulą w czasie rzezi Woli przeżyła dzięki sile, którą dało jej dziecko które nosiła w swoim łonie. W tygodniku „Niedziela” artykuły m.in. o katolicyzmie w Albanii, o św. Edycie Stein a także wiele bardzo ciekawych artykułów o Powstaniu Warszawskim. W tygodniku „Idziemy” artykuły o potrzebie stabilnego państwa prawa, o deficycie polskich rąk do pracy a także o Kościele w Kazachstanie. Zapraszamy do lektury wszystkich pism poświęconych tematyce religijnej.

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.