Okres Zwykły

Gościmy

Strona główna arrow Kurs przedmałżeński w 2018 roku
Kursy przedmałżeńskie 2018 r.

 

Tegoroczne kursy przedmałżeńskie w naszej parafii:


Data pierwszego cyklu: 12 II 2018 r., godz. 19.00.


Data drugiego cyklu: 1 X 2018 r., godz. 19.00.


Na pierwszych spotkaniach (12 II oraz 1 X) ustalone zostaną terminy pozostałych spotkań danego cyklu. Nauki są otwarte, tzn. mogą na nie uczęszczać także narzeczeni spoza naszej parafii. Warunkiem uczestnictwa jest przyjście na pierwsze spotkanie, podczas którego tworzona jest lista uczestników i nie ma ograniczeń co do ilości par. Nie trzeba przynosić żadnych dokumentów ani wnosić opłat. Nauki odbywają się w sali katechetycznej za zakrystią, 1 piętro. Do ukończenia nauk wystarczy jeden cykl spotkań.

 

 
© 2018 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.