Okres Zwykły

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Strona główna arrow Kursy przedmałżeńskie
Kursy przedmałżeńskie

 

Przyszłoroczne kursy przedmałżeńskie w naszej parafii:


Data pierwszego cyklu: 13 II 2017 r., godz. 19.00.


Data drugiego cyklu: 2 X 2017 r., godz. 19.00.


Na pierwszych spotkaniach (13 II oraz 2 X) ustalone zostaną terminy pozostałych spotkań danego cyklu. Nauki są otwarte, tzn. mogą na nie uczęszczać także narzeczeni spoza naszej parafii. Warunkiem uczestnictwa jest przyjście na pierwsze spotkanie, podczas którego jest tworzona lista uczestników i nie ma ograniczeń co do ilości par. Nauki odbywają się w sali katechetycznej za zakrystią, 1 piętro. Do ukończenia nauk wystarczy jeden cykl spotkań.

 

 
© 2017 Parafia Dzieciątka Jezus w Warszawie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.