NIEDZIELA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 24 kwietnia 2022

NIEDZIELA W OKTAWIE ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 24 kwietnia 2022


1. Dzisiejsza niedziela zamyka oktawę Zmartwychwstania Pańskiego. Papież św. Jan Paweł II ustanowił w tym dniu święto Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy wszystkich do udziału w Godzinie Miłosierdzia o 15.00.

2. Dziś o 19.00 zapraszamy na przygotowany przez parafialną grupę artystyczną program poetycki pt. Zmartwychwstał Pan i żyje dziś.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich dorosłych mężczyzn, którzy chcieliby służyć jako ministranci i lektorzy do Mszy Świętej, na spotkanie organizacyjne dziś o 19.00 w zakrystii. Powstającą grupę Asysty 18+ będzie prowadził ks. Proboszcz.

4. We wtorek Kościół obchodzić będzie uroczystość św. Wojciecha przeniesioną z soboty. Msze Św. według porządku dnia powszedniego.

5. W sobotę o 15.00 Msza Św. Niewidzialnego Klasztoru św. Jana Pawła II.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Zapraszamy do udziału w Adoracji Najśw. Sakramentu od ok. 14.30 do 17.30.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy miesiąc maj – czas szczególnej czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o 17.30.

8. W sobotę 21 maja o godz. 12.00 odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii Świętej. Dzieci pragnące wziąć udział w tej Mszy Świętej prosimy zgłaszać w zakrystii.

9. Są jeszcze pojedyncze wolne miejsca na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej.

10. W sobotę Jan i Klaudia powiedzieli sobie sakramentalne Tak, zaś w piątek na ślubnym kobiercu staną Dominik i Magdalena. Zawierzmy ich Matce Bożej. Zdrowaś Maryjo…

ZAPOWIEDZI: Jakub Mikołaj RATAJ, kawaler z parafii tutejszej, oraz Marta DUBOWSKA, panna z parafii tutejszej, – zapowiedź I