III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 stycznia 2022

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 stycznia 2022

  1. Dziś po Mszy o 12.00 koncert kolęd w wykonaniu dzieci. Po kolędowaniu kwesta na dofinansowanie wyjazdu zimowego dla dzieci.
  2. Dziś o 19.00 parafialna grupa artystyczna zaprezentuje program poetycki pt. Bóg, w Trójcy swej rodzinny, sprzyja ludzkim gniazdom. Serdecznie zapraszamy.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o 18.00 zaśpiewa chór Vox Cordis z Ursynowa. Po liturgii zespół wykona program kolędowy. Serdecznie zapraszamy.
  4. Również w niedzielę po Mszy o 19.00 katecheza dla dorosłych w sali przy ul. Mierosławskiego 6.
  5. Ze względu na kolędę czwartkowy dyżur duszpasterski w kancelarii w godz. 19.00-20.00 zostaje zawieszony. Kancelaria przyjmuje interesantów we wtorki, środy
    i czwartki w godz. 9.00 – 10.30.
  6. W kruchcie są wyłożone ankiety synodalne. Wypełnione kwestionariusze prosimy wrzucać do urny. W czwartek 3 lutego po Mszy o 18.00 adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą w int. synodu.
  7. Drodzy Parafianie, od kilku miesięcy parafia oczekuje na przydział-zwiększenie mocy, która jest niezbędna do poprawnego uruchomienia nowej instalacji grzewczej. Rozpoczęcie grzania odbędzie się więc dopiero wtedy, gdy dostawca energii (EON, dawniej Innogy) wyda odpowiednią zgodę. W związku z tym prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie, gdyż nie wynika to z próby zaoszczędzenia na ogrzewaniu. Prosimy o możliwie dokładnie domykanie drzwi do kościoła. W wakacje udało się wykonać izolację stropu kościoła, dzięki czemu częściowo ograniczamy straty ciepła i utrzymujemy w kościele temperaturę na poziomie 7-10 stopni.
  8. W minionym tygodniu odbyły się w naszym kościele pogrzeby śp. Heleny KRAWCZYK, śp. Małgorzaty JĘDRZEJEWSKIEJ i śp. Hanny BUCZKOWSKIEJ-PIETRUSKIEJ. Wieczny odpoczynek…