II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 stycznia 2022

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 stycznia 2022

1. Dziś ostatnia możliwość zapisania się na wizytę duszpasterską – kolędę. Kapłani odwiedzać będą tylko rodziny, które wyrażają takie pragnienie. Zaproszenia do wypisania są wyłożone przy wejściu głównym, żłóbku oraz na stoliku z prasą.

2. W sobotę 22 stycznia Msza i nabożeństwo ku czci św. Rity o godz. 18.00. Intencje wspólne można zgłaszać w zakrystii. Wieczorem będą dostępne róże i dewocjonalia. Transmisja nabożeństwa na YouTube.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.00 koncert kolęd w wykonaniu dzieci. Po kolędowaniu kwesta na dofinansowanie wyjazdu zimowego dla dzieci.

4. Również w niedzielę o 19.00 parafialna grupa artystyczna zaprezentuje program poetycki pt. Bóg, w Trójcy swej rodziny, sprzyja ludzkim gniazdom. Szczegóły w gazetce i na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

5. Ze względu na kolędę czwartkowy dyżur duszpasterski w kancelarii w godz. 19.00-20.00 zostaje zawieszony. Kancelaria przyjmuje interesantów we wtorki, środy i czwartki w godz. 9.00 – 10.30. W tym tygodniu ze względu na pogrzeb w środę kancelaria do 9.45.

6. W Kościele powszechnym trwa synod pod hasłem „Ku Kościołowi synodalnemu”. W ramach prac na szczeblu parafialnym nasz zespół synodalny przeprowadzi ankietę. Arkusze zostaną wyłożone w przyszłą niedzielę w kruchcie.

7. Na stoliku z prasą jest wyłożony nowy numer biuletynu parafialnego Żoliborskie Betlejem. Prosimy również o sprawdzanie cen tygodników katolickich – wydawcy na początku nowego roku podnieśli ceny.

8. W środę 19 stycznia dzień imienin obchodzić będzie nasz wikariusz ks. Mariusz Żołądkiewicz. Solenizantowi życzymy obfitości łask Bożych. W intencji ks. Mariusza będziemy modlić się w przyszłą niedzielę podczas sumy o 10.30.

9. W minionym tygodniu odbyły się w naszym kościele pogrzeby śp. Krystyny ROSTOCKIEJ, śp. Wincentyny ŁADOSZ i śp. Waldemara JĘDRZEJEWSKIEGO. Wieczny odpoczynek…