III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7 marca 2021 r.

przez

1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.15. Transmisja na YouTube.
2. Dziś o 19.00 katecheza dla dorosłych.
3. Zapraszamy na wtorkowe nabożeństwa ku czci św. Józefa o 18.00, intencje można zapisywać na stoliku z prasą. W kaplicy są wyłożone obrazki
z modlitwami oraz wystawiony jest świecznik wotywny. Jest dostępne specjalne wydanie Gościa Niedzielnego poświęcone św. Józefowi (cena: 9 zł).
4. W czwartek zapraszamy na spotkanie modlitewne w intencji zakończenia pandemii koronawirusa. Po Mszy o 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu
na głównym ołtarzu do godz. 21.00. O godz. 20.15 różaniec, śpiew litanii dominikańskiej i Apel jasnogórski. Transmisja od godz. 20.15 na Facebooku.
5. W piątki Wielkiego Postu w naszym kościele odbywają się dwie Drogi Krzyżowe: pierwsza bezpośrednio po Mszy o 17.00, druga o godz. 19.00 połączona z adoracją krzyża. Taca zbierana w piątki na Mszach wieczornych jest przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego.
6. W sobotę o 15.00 Msza Święta wspólnoty Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II.
7. Za tydzień podczas sumy o 10.30 zaśpiewa Warszawski Chór Polonia.
Po Eucharystii zespół wykona kilka utworów pasyjnych. Zapraszamy.
8. W kruchcie Caritas wystawił kosze na żywność do paczek świątecznych. Jest też możliwość złożenia datku do skarbony św. Antoniego. Na kiermaszu charytatywnym w kruchcie można nabyć świece i różne dekoracje. Zachęcamy także do przekazania 1 % podatku na nasz Parafialny Oddział Caritas.
9. W przyszła niedzielę rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. Nauki wygłosi ks. dr Łukasz Przybylski. W kruchcie są wyłożone programy rekolekcji.
10. W minionym tygodniu w naszym kościele odbyły się pogrzeby śp. Kazimiery KACZMAREK oraz śp. Jadwigi GRYNFELDER. Wieczny odpoczynek…

udostępnij