V NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lutego 2021 r.

przez

1. Dziś z racji I niedzieli po Mszy o 13.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Następnie wystawienie w kaplicy do godz. 17.50.
2. Dziś o 19.00 w kościele katecheza dla dorosłych.
3. W czwartek 11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. O godz. 12.00 dodatkowa Msza Święta w intencji osób chorych połączona z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych.
4. Zakończyliśmy już Msze Święte kolędowe. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność, wspólną modlitwę, spotkania i rozmowy. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone przy tej okazji.
5. Chór parafialny rozpoczyna przygotowanie śpiewów na Triduum Paschalne. Osoby zainteresowane dołączeniem do chóru zachęcamy do kontaktu z organistą. Próby odbywają się w środy o 19.00 przy ul. Mierosławskiego 6.
6. W Kościele powszechnym trwa ustanowiony przez papieża Franciszka Rok św. Józefa. Przypominamy, że w naszej parafii w każdy wtorek o 18.00 odbywa się nabożeństwo ku czci św. Józefa. W kaplicy ustawiony jest świecznik wotywny oraz są wyłożone obrazki z modlitwą zawierzenia Opiekunowi św. Rodziny. Intencje nowennowe można zapisywać przy stoliku z prasą.

udostępnij