III NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 stycznia 2021 r.

przez

1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Chorwacją. W kruchcie Caritas prowadzi kwestę do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi. Można także dokonać wpłaty na parafialne konto – z dopiskiem „Caritas – pomoc dla Chorwacji”. Bóg zapłać za wsparcie.
2. Dziś o 19.00 katecheza dla dorosłych.
3. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartki od ok. 18.45 do 21.00, w piątki od 8.30 do 17.00.
4. W sobotę o 15.00 Msza Św. i spotkanie formacyjne Niewidzialnego Klasztory św. Jana Pawła II.
5. W przyszłą niedzielę podczas sumy o 10.30 śpiewy poprowadzi Warszawski Chór Polonia po dyr. Zbigniewa Szablewskiego. Po Mszy Św. chór zaprezentuje program kolędowy. Serdecznie zapraszamy.
6. Kancelaria parafialna przyjmuje interesantów w godzinach porannych: wtorek – środa – czwartek od 9.00 do 10.30. Wejście od strony ul. Mickiewicza. W tych godzinach będzie także czynny telefon kancelaryjny.
7. Wizyta duszpasterska, czyli „Kolęda” w tym roku odbywa się w formie dodatkowych Mszy Św. o 19.00, które są sprawowane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i domów. W związku z bardzo niską frekwencją dalszy plan kolędy ulega zmianie – jest wywieszony w kruchcie, na gablocie przy szopce przed kościołem oraz na stronie parafialnej.
8. Osoby zainteresowane kolędą w tradycyjnej formie proszone są o kontakt z ks. Proboszczem lub złożenie zgłoszenia w zakrystii. W najbliższych dniach księża będą umawiać się telefonicznie na wizyty.
9. W naszym kościele w minionym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Kazimierza KOŹNIEWSKIEGO oraz śp. Sławomira HOFMANA. W tym tygodniu w poniedziałek o 13.15 Msza św. pogrzebowa śp. Hanny LEGUTOWSKIEJ, zaś w piątek o 10.00 śp. Mirosławy OLEŚNIEWICZ. Wieczny odpoczynek…

udostępnij