II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 stycznia 2021 r.

przez

1. Jutro o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
2. W piątek 22 stycznia o 18.00 Msza Św. i nabożeństwo ku czci św. Rity. Intencje do mszy wotywnej można zgłaszać w zakrystii. Transmisja na YouTube.
3. Za tydzień, w niedzielę 24 stycznia, Dzień Solidarności z Chorwacją. W kruchcie Caritas przeprowadzi kwestę do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi. Bóg zapłać za wsparcie.
4. Kancelaria parafialna wznawia działanie w godzinach porannych: wtorek – środa – czwartek od 9.00 do 10.30. Wejście od strony ul. Mickiewicza. W tych godzinach będzie także czynny telefon kancelaryjny.
5. Wizyta duszpasterska, czyli „Kolęda”, rozpocznie się w tym tygodniu w formie dodatkowych Mszy Św. o 19.00, które będą sprawowane w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i domów. Harmonogram Mszy kolędowych wywieszony jest w kruchcie, na gablocie przy szopce przed kościołem oraz na stronie parafialnej.
6. Osoby zainteresowane kolędą w tradycyjnej formie proszone są o kontakt z ks. Proboszczem lub złożenie zgłoszenia w zakrystii.
7. Zgłoszenia osób chętnych na błogosławieństwo mieszkań przy okazji Mszy kolędowych ze względów organizacyjnych przyjmujemy wyłącznie w tym tygodniu podczas pracy kancelarii (osobiście, telefonicznie lub mailowo).
8. W minionym tygodniu rozpoczął się montaż organów piszczałkowych. Jest to tymczasowy instrument, który posłuży do sprawdzenia potrzeb przy zamawianiu w przyszłości instrumentu dedykowanego do tego konkretnego kościoła (głośność, dyspozycja brzmieniowa, uwarunkowania i rozwiązania techniczne). W związku z powyższym parafia nie ponosi żadnych kosztów.
9. W naszym kościele odbędą się w tym tygodniu dwa pogrzeby: w poniedziałek o 12.00 śp. Kazimierza KOŹNIEWSKIEGO z ul. Śmiałej 1/3, w czwartek o 13.15 śp. Sławomira HOFMANA. Wieczny odpoczynek…

udostępnij