Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada 2020

przez

1. Dziś procesja żałobna z czytaniem wypominek jednorazowych po Mszy św. o 18.00.

2. Jutro Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień zaduszny. Msze św. o 7.00, 8.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej procesja z czytaniem wypominek rocznych. Msza o 18.00 jest pierwszą z 12 Mszy wspominkowych.

3. W drugą i trzecią niedzielę listopada o godz. 19.00 ks. Andrzej zaprasza na nowy cykl katechez dla dorosłych. Katechezy odbywają się w kościele.

4. W minionym tygodniu wykonano pierwszą część instalacji ogrzewania akumulacyjnego. Niestety czekamy jeszcze na wykonanie nowego przyłącza do kościoła. Nasza sieć energetyczna nie spełnia podstawowych wymogów bezpieczeństwa i mocy.

5. Podczas wykonywania instalacji okazało się, że w kondukcie ma miejsce wysięk z rury doprowadzającej wodę na zaplecze. W związku z koniecznością odcięcia wody, toalety pozostają zamknięte na minimum dwa tygodnie.

6. Decyzją ks. Kardynała, przez cały listopad, podczas każdej Mszy św. będzie odmawiana modlitwa o pokój.

7. Od pewnego czasu w naszej parafii dostępne jest bezpłatne czasopismo Wiara i Życie. W najnowszym numerze znajduje się obszerny tekst o naszej parafii. Zachęcamy do wzięcia gazetki.

8. W środę nie będzie próby chóru.

udostępnij