XXVII Niedziela Zwykła 4 października 2020

przez

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca adoracja od zakończenia Mszy św. o 13.30 aż do różańca o 17.15.
2. Dziś po Mszy o 18.00 spotkanie przed dla kandydatów do bierzmowania w kawiarence.
3. Dziś o godz. 19.00 pierwszy koncert festiwalu muzyki sakralnej. „Sakralne oblicze baroku” ukażą nam Sebastian Kuczyński – organy oraz Tomasz Grygo – tenor. Szczegóły na plakatach, serdecznie zapraszamy.
4. Dziś z racji Niedzieli Św. Franciszka po Mszach Świętych modlitwa Ojca Świętego za działo stworzenia. Zbiórka do puszek przeznaczona jest do dyspozycji Stolicy Apostolskiej jako tzw. Świętopietrze.
5. W poniedziałek Msza Św. wypominkowa o 18.00, zaś czytanie wypominek o godz. 17.00.
6. We wtorek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 18.45 w kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych do pogłębiania wiedzy o Piśmie Świętym i wspólnej lektury.
7. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.15. W tym tygodniu do „sztafety różańcowej za parafię” zapraszamy i ogarniamy modlitwą w szczególności mieszkańców następujących ulic:
dziś: Dygasińskiego,
w poniedziałek: Dymińskiej,
we wtorek: Dziennikarskiej,
w środę: Fortecznej,
w czwartek: Gomółki,
w piątek: Gwiaździstej,
w sobotę: Hauke-Bosaka i Munka,
w przyszłą niedzielę: Placu Inwalidów.
8. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski – tradycyjna okazja do dziękczynienia za pontyfikat św. Jana Pawła II oraz okazja do włączenia się budowę Jego żywego pomnika – stypendiów dla zdolnej młodzieży z fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
9. Od przyszłej niedzieli będziemy przyjmować wypominki na przyszły rok w zakrystii i kancelarii. Jednorazowe będą odczytywane podczas procesji żałobnych 1. i 2. listopada po Mszach o 18.00, roczne – w 12 pierwszych poniedziałków miesiąca (każdy zamawiający otrzyma dokładny rozkład nabożeństw).
10. Za dwa tygodnie, w niedzielę 18 października, o godz. 12.00 Msza Święta dla dzieci rozpoczynających przygotowanie do I Komunii Świętej. Po niej spotkanie dla rodziców.

udostępnij