VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie 24.05.2020

przez

1. Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II. Relikwie wraz z obrazem świętego papieża zostaną docelowo umieszczone w kaplicy św. Józefa.

2. Zachęcamy do osobistego udziału w Mszach Świętych i Nabożeństwach Majowych. Nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

3. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii.

4. 7 czerwca kończy się czas Komunii Świętej wielkanocnej. Możliwość spowiedzi codziennie 20 minut przed Mszą Świętą, w niedziele zaś podczas każdej Mszy Świętej.

5. W sobotę 30 maja czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego po Mszy Świętej o godz. 18.00 /o 20.00 Godzina czytań, o 21.00 Apel Jasnogórski/

6. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna rano we wtorki, środy i czwartki. Po południu zapraszamy bezpośrednio po zakończeniu Mszy Świętej wieczornej. Przypominamy, że intencje mszalne można zgłaszać w zakrystii.

7. W czwartki Msza Święta wieczorna i adoracja do 21.00 z modlitwą w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Serdecznie zapraszamy do włączania się w to ważne dzieło.

udostępnij

Recommended Posts