IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020

przez

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
2. Jutro o 18.00 Msza św. wypominkowa. Z racji nabożeństwa majowego wypominki będą czytane po Eucharystii.
3. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania. Od najbliższego czwartku (7 maja) rozpoczynamy sprawowanie Mszy św. oraz adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Nie będzie Mszy o uwolnienia. Szczegóły na plakatach.
4. W piątek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze św. o 7.00 (recytowana), 8.00, 12.00 i 18.00. W intencji wszystkich Stanisławów będzie dodatkowa imieninowa Msza zbiorowa o 12.00 – intencje można zgłaszać w zakrystii. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. Od poniedziałku do czwartku o 12.00 modlitwa Regina caeli i obrzęd Komunii Świętej. Od poniedziałku do piątku po mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
6. Tak jak dotychczas ofiary na tacę można składać w kruchcie lub na konto. Bóg zapłać za każdy gest wsparcia i modlitwę w intencji parafii.
7. Kancelaria pozostaje nieczynna. Wszelkie sprawy można załatwić po Mszach św., sprawy pogrzebów i inne pilne kwestie bezpośrednio telefonicznie z ks. Proboszczem (nr na tablicy ogłoszeń).

TRANSMISJA MSZY NIEDZIELNEJ: https://www.youtube.com/watch?v=1FTlj7dEK68

udostępnij