III Niedziela Zwykła 26.01.2020

przez

1. Jak w każdą niedzielę, serdecznie zapraszamy do parafialnej kawiarenki Caritas Pod Dobrym Aniołem od 9.30 do 14.00.

2. Dziś podczas Mszy o godz. 13.30 oprawę muzyczną przygotuje Orkiestra dęta ze Skołatowa. Po Mszy koncert.

3. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o Sercu Maryi o 8.00. Po Mszy św. Nabożeństwo oraz spotkanie Kół Żywego Różańca. Zachęcamy parafian do włączania się w tę wspólnotę modlitewną.

5. Za tydzień, w niedzielę (2 lutego) Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Gromnice będą dostępne w kruchcie kościoła.

6. Święto Ofiarowania Pańskiego to także Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 siostry Elżbietanki i Józefitki odnowią swoje śluby zakonne. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji wszystkich osób konsekrowanych. W tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar na zakony klauzurowe.

7. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Nowych parafian oraz osoby, które w ostatnich latach nie przyjmowały księdza, a chciałyby to uczynić, prosimy o wypełnienie kart kolędowych. Na stronie internetowej i profilu fb parafii znajduje się plan całej kolędy. Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania, które odbyły się w minionym tygodniu. Od poniedziałku do piątku wizyta rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o 10.00

udostępnij

Recommended Posts