Niedziela Chrztu Pańskiego 12.01.2020

przez

1. Dzisiejsza niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Zgodnie ze starą tradycją polską, dekoracje świąteczne i śpiew kolęd będzie nam towarzyszył do 2 lutego.

2. Zapraszamy do kawiarenki parafialnej od 10.00 do 15.00. Dziś w kawiarence, o 19.00 odbędzie się koncert zespołu Gaudium.

3. W piątek, 17 stycznia, podczas Mszy wieczornej o godz. 18.00 wystąpi zespół „Krzesany” z Cichego, koło Zakopanego. Po Mszy zespół zaprezentuje program jasełkowy, czyli tradycyjny obrzęd góralski, wykonywany w okresie Bożego Narodzenia na Podhalu. Zespół występował już w wielu kościołach całej Polski, pierwszy raz wystąpi w Warszawie, właśnie w naszym kościele. Bardzo serdecznie zapraszamy.

4. W niedzielę 19 stycznia, po Mszy o 18.00 katecheza dla dorosłych w kawiarence.

5. W niedzielę podczas Mszy wieczornej o godz. 18.00 będziemy gościć chór Vox Cordis z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie. Po Mszy koncert kolęd.

6. Trwa wizyta duszpasterska zwaną kolędą. Nowych parafian oraz osoby, które w ostatnich latach nie przyjmowały księdza, a chciałyby to uczynić, prosimy o wypełnienie kart kolędowych. Na stronie internetowej i profilu fb parafii znajduje się plan całej kolędy. Dziękujemy za wszystkie miłe spotkania, które odbyły się w minionym tygodniu.

udostępnij