III Niedziela Narodzenia Pańskiego 5.01.2020

przez

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o 13.30 do 18.00

2. Zapraszamy serdecznie do parafialnej kawiarenki Pod Dobrym Aniołem. Kawiarenka czynna jest w niedziele od 10.00 do 15.00.

3. Dziś po Mszy o 18.00 zapraszamy na katechezę dla dorosłych.

4. W najbliższych dniach są jeszcze wolne intencje Mszy św.

5. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. wg porządku niedzielnego. Na każdej Mszy poświęcenie kadzidła i kredy do oznaczenia drzwi domów. Ofiary wesprą działalność Caritas.

6. Jutro taca przeznaczona jest na misje. Bóg zapłać za składane na ten cel ofiary.

7. Jutro o 18.00 chór parafialny zaprasza na Mszę i koncert kolęd.

8. 12 stycznia o godz. 19.00 w kawiarence parafialnej odbędzie się kameralny koncert świąteczny w wykonaniu zespołu Gaudium.

9. We wtorek 7 stycznia rozpoczynamy wizytę duszpasterską. Od poniedziałku do piątku początek o godz. 16.00, w soboty o 10.00. Nowych parafian i osoby, które w ostatnich latach nie przyjmowały księdza, a chciałyby to uczynić, prosimy o wypełnienie zgłoszeń kolędowych. Plan całej wizyty znajduje się w gablocie, na stronie internetowej oraz na parafialnym fb.

10. Podczas trwania kolędy kancelaria otwarta jest przed południem od wtorku do piątku oraz po zakończeniu wieczornej Mszy św.

11. Od dziś rozprowadzane są okolicznościowe książeczki o naszej parafii. Zostały one wydane z okazji 70.lecia jej erygowania. Każda książeczka jest cegiełką na modernizację ogrzewania.

udostępnij