XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2019

przez

1. Dziś dzień solidarności z prześladowanymi chrześcijanami w Sudanie. Przy wyjściu z kościoła można wesprzeć fundację Pomoc Kościołowi w potrzebie.

2. Za tydzień obchodzimy Światowy Dzień Ubogiego, ogłoszony przez papieża Franciszka. Caritas naszej parafii będzie prowadziła kwestę na rzecz ubogich

3. Za tydzień, po Mszy o 18.00, ks. Andrzej zaprasza na kolejną katechezę, ks. Mateusz zaprasza na spotkanie przed bierzmowaniem.

4. Wypominki roczne czytane są w pierwsze poniedziałki miesiąca o 17.30, a po nich odprawiana jest Msza w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

5. 11 listopada, w poniedziałek, Narodowe Święto Niepodległości. Msze o godz. 7.00; 8.00 i 18.00. Po Mszy wieczornej zapraszamy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

6. W piątek o 16.30, w kościele, spotkanie Bielanek.

7. W kinie Wisła i w Dobrym Miejscu na Bielanach trwa festiwal filmów chrześcijańskich.

8. W sobotę o godzinie 10.00, w kawiarence parafialnej, odbędą się warsztaty plastyczne. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii. Liczba miejsc ograniczona.

9. W piątek zostały zamontowane kraty w kruchcie kościoła. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło. Dzięki temu nasz kościół jest otwarty codziennie od rana do wieczora.

10. Jak zwykle w każdą niedzielę zapraszamy do kawiarenki Pod Dobrym Aniołem. Kawiarenka działa w ramach naszego oddziału Caritas.

udostępnij

Recommended Posts