XXX Niedziela Zwykła – 27 października 2019

przez

1. Przyjmujemy zgłoszenia na wypominki roczne i jednorazowe. Wypominki roczne będę odczytywane w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 17.30, a o godz. 18.00 będzie odprawiane Msza Święta za zmarłych. Wypominki jednorazowe będą odczytywane 1 i 2 listopada podczas procesji. Intencja wspominkowa będzie także dołączana do Mszy wspólnej niedzielnej o godz. 10.30.

2. Dziś o godz. 19.00 spotkanie muzyczne z Arvo Partem i Marianem Sawą. Serdecznie zapraszamy. Jest to ostatni koncert z cyklu jesiennych koncertów muzyki organowej i kameralnej.

3. Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej Pod dobrym aniołem, gdzie przy kawie i domowych ciastach można miło spędzić niedzielny czas, porozmawiać z księżmi i budować wspólnotę parafialną. Kawiarenka otwarta jest w niedziele od 10.00 do 15.00. Dziś można spróbować deserów ks. Proboszcza.

4. Kawiarenka parafialna zaprasza na cykl imprez kulturalnych. 3 listopada o 19.00 na Zaduszki poetyckie / poezja parafian i ks. Proboszcza/. 10 listopada o godz. 11.45 spotkanie z autorem książki „Kobiety króla Kazimierza Wielkiego”, która jest inspiracją przy tworzeniu scenariusza serialu Korona Królów. 16 listopada /w sobotę/ o godz. 10.00 na warsztaty plastyczne przed Bożym Narodzeniem. Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy w zakrystii. Ilość miejsc ograniczona.

5. Chcemy zorganizować przy naszej parafii grupę dziewcząt – bielanek, które będą mogły włączyć się czynnie w żeńskie posługi podczas sprawowania liturgii oraz regularne spotkania w grupie rówieśniczej. Spotkania będzie prowadził ks. Mariusz. Na pierwsze spotkanie organizacyjne dla rodziców i dziewczynek od drugiej klasy szkoły podstawowej oraz starszych, zapraszamy w piątek, 8 listopada o godz. 16.30. Spotkanie w kościele.

6. Za tydzień w niedzielę, o godz. 19.00 ks. Andrzej zaprasza na nowy cykl katechez dla dorosłych.

7. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przekazują lub wpłacają ofiary na wykonanie krat w kruchcie kościoła. Dzięki tej inwestycji nasz kościół będzie otwarty każdego dnia przez cały dzień.

8. 1 listopada Uroczystość Wszystkich świętych. Msze św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu katolików obowiązuje uczestnictwo we Mszy świętej. Procesja z modlitwą za zmarłych po Mszy o godz. 18.00.

9. 2 listopada, Dzień zaduszny. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Procesja wspominkowa po Mszy wieczornej.

udostępnij

Recommended Posts