XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019 r.

przez

1. Nabożeństwa różańcowe odbywają się w naszym kościele codziennie o 17.15, z wyjątkiem soboty, kiedy to różaniec odmawiany jest po Mszy o godz. 8.00.

2. Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego sakramentu od zakończenia Mszy o godz. 13.30 do Mszy o godz. 18.00.

3. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

4. We wtorek spotkanie kręgu biblijnego o 19.00 na Mierosławskiego 6.

5. W piątek wspomnienie św. Jana XXIII.

6. Do Parafii wróciła już odnowiona monstrancja. Koszt renowacji wyniósł 2.200 zł. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone na ten cel w Boże Ciało.

7. W związku z przypadającą 35. rocznicą śmierci bł. Jerzego Popiełuszki, 18 października o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele spektakl słowno-muzyczny zatytułowany „Dobrem zwyciężaj”, w którym udział bierze m.in. Jerzy Zelnik. Spektakl opiera się na homiliach ks. Jerzego Popiełuszki. Serdecznie zapraszamy.

8. Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem gazetki parafialnej.

9. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki parafialnej, która jest czynna w każdą niedzielę od 10.00 do 15.00.

10 Dziś w naszym kościele gościmy młodzież Dzieła Nowego Tysiąclecia, która po Mszach Świętych będzie zbierać pieniądze do puszek na fundusz stypendialny.

11. Zapraszamy dziś o godz. 19.00 na pierwszy z cyklu jesiennych koncertów muzyki organowej i kameralnej, zatytułowany Rosarium Virginis Mariae. Występują: Alicja Markowska – sopran oraz Paweł Pasternak – organy. Patronat medialny Radio Plus, patronat honorowy ks. bp. Michał Janocha.

udostępnij

Recommended Posts