XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2019 r.

przez

1. W poniedziałek wspomnienie św. Hieronima.

2.We wtorek, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Będą się one odbywać codzienne o 17.15. Wyjątek stanowią soboty, w które modlitwa różańcowa będzie odmawiana po Mszy Świętej o godz. 8.00.

3.Również we wtorek, 1 października, przypada wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, której relikwie znajdują się w naszym kościele. W tym dniu będzie możliwość uczczenia relikwii świętej po każdej Mszy Świętej.

4. W środę, 2 października, przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.

5. W piątek, 4 października, przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

6. W sobotę, 5 października, o godz. 16.00 odbędzie się Msza Święta inaugurująca nowy rok formacyjny Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II.

7. W następną niedzielę, 6 października, o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele pierwszy z serii jesiennych koncertów, zatytułowany Rosarium Virginis Mariae. Program muzyczny nawiązuje do tajemnic różańcowych. Szczegółu tego koncertu i całego cyklu na plakatach.

8. W niedzielę 13 października będzie zbierana taca inwestycyjna na budowę kraty w kruchcie kościoła.

9. Zachęcamy do włączenia się w działalność parafialnego oddziału Caritas. Szczegółu w zakrystii i w gazetce parafialnej.

10. Przy wyjściu z kościoła znajdują się ankiety. Zapraszamy do ich wypełnienia i zwrotu. Umieszczone tam przez Was sugestie pomogą nam zrozumieć potrzeby i wyjść im naprzeciw.

udostępnij

Recommended Posts