XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2019 r.

przez

1. Ksiądz proboszcz Paweł Sobstyl opuścił szpital w Budapeszcie i jest już w Polsce. Przez najbliższy miesiąc będzie poza Parafią, odbywając rekonwalescencję. Proboszcz przekazuje serdeczne pozdrowienia dla wszystkich Parafian i bardzo dziękuje za wszystkie modlitwy za jego szybki powrót do zdrowia.

2. Dziś na Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci św. Rity.

3. W poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.

4. W poniedziałek o 19.00 spotkanie Ruchu Rodzin Nazaretańskich.

5. We wtorek spotkanie koła biblijnego o 19.00 w sali na Mierosławskiego.

6. W sobotę, 28 września, o godz. 19.00 w Archikatedrze św. Jana Chrzciciela odbędzie się czuwanie parafii dekanatu żoliborskiego w intencji beatyfikacji czcigodnego sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Każdy z naszych Parafian jest szczególnie zaproszony do udziału w tym czuwaniu. W planie Msza Święta, konferencja i modlitwa przy grobie sługi Bożego.

7. W następną niedzielę, 29 września, przypada święto śś. Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała. Jest to dzień imienin biskupów pomocniczych Archidiecezji Warszawskiej, bpa Michała Janochy oraz bpa Rafała Markowskiego. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za nich.

8. Przypominamy o zapisach na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się 3-10 marca 2020 r. szczegóły u ks. Mateusza Nycza.

9. Zapraszamy do odwiedzenia naszej kawiarenki parafialnej. Jest to okazja do spotkania z innymi Parafianami i księżmi. Kawiarenka jest czynna od 10.00 do 15.00. Zapraszamy także osoby chętne do włączenia się w tworzenie kawiarenki przez pomoc w obsłudze i pieczenie ciast. Wszelkie informacje u koordynatorki p. Marii (tel. 605 420 400).

10. 7 października rusza w naszej Parafii kurs przedmałżeński. Rozpocznie się on tego dnia o 19.00 w kościele przy ul. Czarnieckiego 15.

udostępnij

Recommended Posts