XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 lipca 2019

przez

1. Dziś po każdej eucharystii przed kościołem poświęcenie pojazdów oraz błogosławieństwo kierowców. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczamy na akcje misyjne MIVA Polska.

2. W czwartek będziemy obchodzili 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy na 17.00 na „Godzinę W” a po niej na różaniec za poległych.

3. W piątek nabożeństwo do Serca Bożego o 18.00. Spowiedź od 7.00 i od 17.30. Nabożeństwo do Serca Maryi w sobotę po Mszy św. o 7.30.

4. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o 12.00, zakończenie wystawienia przed Mszą wieczorną.

5. Do czwartku potrwa remont kancelarii – prace niestety się przedłużyły. Prosimy o załatwianie spraw kancelaryjnych po Mszach Świętych. W sytuacjach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny z ks. Proboszczem. /Numer telefonu umieszczony jest w gablocie/.

6. Trwają prace remontowe piętra gościnnego. W minionym tygodniu wykonano naprawę ścian w kancelarii i wykonano wstępne malowanie. Rozpoczęły się prace związane z rekultywacją ogrodu przed wejściem do plebanii na Mierosławskiego 6.

udostępnij

Recommended Posts