V Niedziela Wielkiego Postu /7.04.2019/

przez

1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Krzysztofa Adamskiego. Msze święte z nauką rekolekcyjną w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.00, 12.00, 18.00 i 19.30. Spowiedź codziennie na 30 minut przed Mszą świętą.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w akcje pomocowe Parafialnego Oddziału Caritas.

3. W najbliższy piątek po Mszy wieczornej Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Uroczyste poświęcenie palm przed kościołem i procesją na sumie o 10.30

5. Przy wyjściu z kościoła rozdawane są kartki świąteczne wykonane przez dzieci polskie w ramach działań pomocy Kościołowi na Wschodzie. Jest to forma podziękowania dla naszej wspólnoty za pomoc w przygotowaniu wypoczynku rekolekcyjnego dla polskich dzieci w Rumunii, na Bukowinie.

6. W środę o 19.30 msza św. w intencji ks. Romana Indrzejczyka i wszystkich ofiar katastrofy w Smoleńsku. Po mszy złożymy wieńce pod tablicą przy pl. Inwalidów.

7. Dziś niedziela adoracyjna. Po Mszy o 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, suplikacje, o 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, o 17.15 Gorzkie żale i zakończenie adoracji.

udostępnij

Recommended Posts