IV Niedziela Wielkiego Postu /31.03.2019/

przez

1. W tym tygodniu, od wtorku do czwartku, rekolekcje szkolne będą przeżywać uczniowie ze Szkoły Podstawowej przy al. Wojska Polskiego.

2. 5 kwietnia – pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające Sercu Bożemu po Mszy o 18.00. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą.

3. 6 kwietnia – pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy o 8.00. Po nim spotkanie Róż Żywego Różańca.

4. 7 kwietnia – pierwsza niedziela miesiąca – dzień szczególnej czci Najśw. Sakramentu. Wystawienie i śpiew suplikacji po Mszy o 13.00, o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, zakończenie adoracji po Gorzkich Żalach.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Krzysztof Adamski. Program nabożeństw znajduje się na plakatach przed kościołem.

6. Do 11 kwietnia trwają akcje pomocowe Caritas – przy figurze św. Antoniego zbiórka żywności i funduszy na paczki, zaś przy kaplicy św. Józefa można nabyć świece wielkanocne.

7. Przypominamy o nabożeństwach pasyjnych: Droga krzyżowa w piątki o 17.15 i 19.00 (z adoracją krzyża), Gorzkie żale w niedziele o 17.15.

8. Serdecznie zapraszamy na „Wieczór pieśni pasyjnych”, który odbędzie się w sobotę 6 kwietnia o godz. 19.00. Wspólnie zaśpiewamy najpiękniejsze pieśni o Męce Pańskiej oraz wysłuchamy programu przygotowanego przez nasz chór Cantores Iesu Infantis. Szczegóły na plakatach.

udostępnij

Recommended Posts