III Niedziela Wielkiego Postu /24.03.2019/

przez

1. Jutro przypada uroczystość Zwiastowania NMP. Msze św. o godzinie 7.00, 8.00, 12.00 i 18.00. O godz. 12.00 Msza w intencji matek, małżeństw i rodzin naszej parafii, tych, które oczekują narodzin dziecka a także pragnących daru rodzicielstwa. W tym dniu będzie możliwość uroczystego podjęcia Duchowej adopcji. Ofiary składane na tacę zostaną przekazane na Dom Samotnej Matki.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie żale w niedziele o godz. 17.15; Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.00.

3. Trwają prace remontowe w budynku przy Mierosławskiego 6. Konieczna była wymiana czterech okien dachowych, przez które woda dostawała się do mieszkań. Bóg zapłać za ofiary składane na fundusz remontowy.

4. W tym tygodniu, od wtorku do czwartku, rekolekcje szkolne będą przeżywać uczniowie ze Szkoły Podstawowej przy ul. Mścisławskiej.

5. Parafialny Oddział Caritas prowadzi, przy figurze św. Antoniego, akcję zbiórki produktów i funduszy na paczki świąteczne. Od dziś rozprowadzane są także świece na stół wielkanocny.

6. Przy filarze został wyłożony nowy numer gazetki parafialnej.

7. Dziś o godz. 13.30 z Placu Zamkowego wyruszy Narodowy Marsz Życia.

8. Próba chóru we wtorek o godz. 19.00 w kościele.

9. Za tydzień, w niedzielę, po Mszy wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania.

10. Także za tydzień, po Mszy wieczornej Katecheza dla dorosłych, w kościele.

udostępnij

Recommended Posts