II Niedziela Wielkiego Postu /17 marca/

przez

1. Dziś po Mszy św. wieczornej ks. Andrzej zaprasza na Katechezę dla dorosłych

2. Dziś, w całej Archidiecezji Warszawskiej, odbywa się zbiórka do puszek na potrzeby misjonarzy – „Ad gentes”. Mamy okazję wesprzeć dzieło misyjne w zakresie głoszenia Ewangelii, edukacji i lecznictwa. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel. Zbiórka prowadzona jest przy wyjściu z kościoła.

3. Parafialny oddział Caritas prowadzi zbiórkę żywności na paczki świąteczne. Kosze zostały umieszczone przy figurze św. Antoniego. Na ten cel można także składać ofiary do puszki przy św. Antonim. Zbiórka potrwa do 11 kwietnia.

4. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie żale w niedziele o 17.15, Droga krzyżowa w piątki o 17.15 i 19.00

5. W tym tygodniu próba chóru we wtorek o 19.00 w kościele. Zachęcamy do udziału w przygotowaniu śpiewów na Triduum Paschalne.

6. W tym tygodniu rekolekcje wielkopostne będą przeżywać uczniowie Szkoły muzycznej oraz uczniowie młodszych klas Szkoły Podstawowej przy ul. Wojska Polskiego.

7. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Przed Mszą wieczorną nabożeństwo w kaplicy św. Józefa w intencji rodzin, naszej parafii, małżeństw pragnących potomstwa i całego Kościoła Świętego. Prośby i podziękowania, które będą odczytywane podczas tego nabożeństwa można zapisywać i składać przy figurze św. Józefa.

8. 22 marca, w piątek, o godz. 18.00. Msza wotywna i nabożeństwo do św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Po krótkim nabożeństwie zapraszamy także na Drogę krzyżową o godz. 19.00. Rozważania Będą prowadzone w nawiązaniu do myśli „miłość nigdy nie umiera”. Intencje na Mszę wspólną można zgłaszać w zakrystii i kancelarii.

udostępnij

Recommended Posts