Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli – 6 stycznia 2019r.

przez

1. W Uroczystość Trzech Króli tradycyjnie wspieramy dzieła misyjne Kościoła. Po Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel. Nasza wspólnota przeznacza ofiary już po raz drugi na fundusz stypendialny dla młodego zambijczyka Elivisa Sakala.
2. Dziś o 11.45 Msza Święta i spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
3. Dziś po wieczornej Eucharystii ks. Andrzej zaprasza na kolejną katechezę dla dorosłych.
4. We wtorek 8 stycznia spotkanie Kręgu Biblijnego po wieczornej Mszy w sali przy ul. Mierosławskiego 6, zaś próba chóru odbędzie się w kościele.
5. W niedzielę 13 stycznia będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego.
6. W niedzielę 20 stycznia podczas Mszy św. o godz. 13.00 zaśpiewa Warszawski Chór Polonia, po liturgii zespół wykona koncert kolęd.
7. W niedzielę 20 stycznia spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po Mszy Św. o 18.00.
8. Dzieci i młodzież zapraszamy na parafialny wyjazd zimowy w dniach 27.01-2.02. Zakwaterowanie w miejscowości Czarna Góra koło Białki Tatrzańskiej. Zapisy i szczegółowe informacje
u ks. Mariusza Żołądkiewicza (tel. 603 465 597).
9. Przy filarze można pobrać nowy numer gazetki parafialnej Żoliborskie Betlejem. W nim obszerne podsumowanie ubiegłego roku oraz ciekawy tekst jednej z naszych parafianek.
10. Zapraszamy na kurs pisania ikon. Więcej informacji na plakatach, zapisy w kancelarii.
11. Trwają prace remontowe na zapleczu kościoła. Dobiegła końca wymiana pionów, została wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, wykonano nową instalację elektryczną oraz przygotowano miejsce na aneks w sali.
12. Trwa wizyta duszpasterska. Nowych parafian i osoby, u których w ostatnich latach kolędy nie było, prosimy o wypełnienie zaproszeń kolędowych i złożenie ich w zakrystii. Zaproszenia są wyłożone na pulpicie przy obrazie św. Teresy (naprzeciw organów). Plan kolędy na najbliższe dni wywieszamy w gablotach. Mieszkańców poszczególnych domów prosimy o wywieszenie informacji o kolędzie na drzwiach klatek schodowych. Dziękujemy za miłe przyjęcie, wspólną modlitwę w waszych domach a także składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary, które przeznaczone są na dalsze prace remontowe oraz nowe inwestycje.

udostępnij