Ogłoszenia w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 5 VI 2011

przez

• Nabożeństwa Czerwcowe w dni powszednie są bezpośrednio po Mszy wieczornej, czyli około godz. 18.30, w niedziele zaś o godz. 17.30.

• W najbliższy czwartek adoracja Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie będzie od godz. 16.00. O godz. 18.00 Msza o uzdrowienia i o uwolnienie z udręczeń szatańskich.

• W przyszłą niedzielę – 12 czerwca – będzie zakończenie okresu Komunii wielkanocnej.

• Serdecznie prosimy i przypominamy, aby w czasie upałów nasz strój był godny, gdy przychodzimy do kościoła. Szczególnie panie i dziewczęta prosimy, by przychodziły tak ubrane, aby również ramiona były osłonięte.

 Prasa katolicka jest w zakrystii. W tygodniku katolickim „Niedziela” o relikwiach Jana Pawła II w Wilanowie, o nowych kapłanach wyświęconych w naszej archidiecezji, o przygotowaniu do małżeństwa i osobach niezdolnych do zawarcia sakramentalnego małżeństwa oraz o Polakach z okolic Treblinki ratujących Żydów w artykule „Prawda o relacjach polsko-żydowskich”. W tygodniku katolickim „Idziemy” w artykule „Rok na Żoliborzu” o rocznicy beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki, oraz o kandydatach na rodziców chrzestnych w artykule „Chrzestni pilnie poszukiwani”, a także o zjawisku wędrowaniu na niedzielne Msze św. w Warszawie w artykule „Od kościoła do kościoła”. W watykańskim „L’Oservatore Romano” o kulcie liturgicznym Jana Pawła II.

 W piątek będzie pogrzeb naszego parafianina ś.p. Jerzego Wasyłyszyna. Módlmy się w jego intencji…

udostępnij